کارتن پلاست فوم موجب جدایی زنی از شوهرش شد

همه شرکت‌ها، حتی در دوران اوج خود، از فوم استفاده کارتن پلاست فوم کردند: استارباکس، برای اولین بار، لیوان‌های کاغذی را انتخاب کرد.

زیرا عرضه‌کننده فنجان آن، سولو، تنها درب‌های گنبدی شکل را برای محافظت از کف لیوان‌های کاغذی خود ساخته بود .

با این حال، هنوز مکان هایی وجود دارد که پلی استایرن کارتن پلاست فوم به سادگی این کار را بهتر از هر چیز دیگری انجام می دهد مانند حمل و نقل گوشت از طریق خدمات تحویل مانند UPS.

در سال 1985 در مجله Kiplinger’s Personal Finance ، دان مورئو، ویراستار وابسته، که وظیفه بررسی طیف گسترده ای از غذاهای سفارشی پستی را بر عهده داشت.

خاطرنشان کرد که استیک های اوماها او علیرغم پروسه طولانی بارداری، برای پوشیدن بدتر نیستند.

کارتن

موریو خاطرنشان کرد: «استیک‌ها و دست و پا کردن در یک کارتن پلاست فوم به ضخامت دو اینچ با یخ خشک وارد شدند و هنوز به سختی سنگ منجمد بودند.

حتی اگر از طریق سرویس‌های معمولی UPS حمل می‌شدند و چندین روز طول کشید تا رسیدند». بدیهی است که باید آن را برای بسته بندی بخرید.

چیزی که در مورد پلی استایرن وجود دارد این است که،کارتن پلاست فوم حتی با وجود تمام هزینه های زیست محیطی ناشی از آن  یکی از اعتراضات در سال 2007 در شهر نیویورک، به رهبری یکی از اعضای شورای شهر به نام بیل دی بلازیو ، اشاره کرد .

که مدارس شهر در آن زمان هستند دور انداختن 4 میلیون سینی پلی استایرن در هفته یک تجارت بزرگ است و شرکت هایی مانند Dart Container Corporation می خواهند هر کاری که می توانند برای محافظت از آن انجام دهند.

دارت به همین دلیل مراکز بازیافتی را در سراسر کشور راه اندازی کرده است که باید نکاتی را در مورد میزان بزرگی تجارت آن ارائه دهد.

پلی استایرن منبسط شده مخصوصاً بازیافت آن بسیار گران است، کارتن پلاست فوم تا حدی به دلیل مزایایی که در وهله اول آن را بسیار جذاب می‌کند .

زیرا این ماده ۹۵ درصد هوا است، فوق‌العاده حجیم است و تبدیل آن به شکل اولیه‌اش چالش برانگیز است. در اصل، شما سعی می کنید یک جن را دوباره در یک بطری قرار دهید.