پیاز خشک صادراتی طول عمرا زیاد می کند

فیبر موجود در پیاز خشک صادراتی هضم را کند می کند و سطح انرژی را در بدن انسان ثابت نگه می دارد. همچنین اینولین موجود در سبزیجات سطح استقامت شما را حفظ می کند.

بسیاری از خطرات که میکروب ها از بین می روند، سیفلیس، سوزاک و سل را می توان با پیاز کم آب که آنتی بیوتیک های قوی تری نسبت به پنی سیلین، سولفات و اورمایوسین دارند، بهبود بخشید.

بیماری هایی مانند هپاتیت، آسم، ذات الریه، درمان پروستات، سرطان، کبودی و کبودی، قدرت و فعالیت، قدرت تولید مثل، بیماری های روانی، روماتیسم، درمان شکستگی ها و تسکین درد.

زخم های سرطانی و بسیاری از بیماری ها با کمک کم آبی قابل درمان هستند. پیاز.

پیاز کم آب نیز با جلوگیری از ترشح هیستامین از سلول ها، آلرژی را درمان می کند. پیاز می تواند به جلوگیری از التهاب در بدن انسان کمک کند

پیاز خشک شده دارای اثر مهاری در برابر V. cholerae، میکروب مسئول وبا است. آن را به اثرات ضد باکتریایی پیاز نسبت می دهند.

پیاز

شناخته شده است که پیاز به شکلی از داروهای گیاهی برای مردان فواید دارد. مصرف آب پیاز باعث افزایش باروری در مردان می شود. زیرا به اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی در مردان کمک می کند.

پیاز همچنین به زنان در دوران یائسگی کمک می کند. از آنجایی که پیاز به دفع هورمون های زائد کمک می کند و از کبد نیز حمایت می کند.

پیاز دارای خواص ضد پیری است. آنتی اکسیدانی مانند ویتامین های A، C و E با آسیب های ناشی از اشعه های مضر UV مبارزه می کند همچنین به آسیب رادیکال های آزاد که مسئول پیری زودرس پوست ما هستند کمک می کند.

محصولات ارگانیک هند، تولید کنندگان پیشرو محصولات ارگانیک در هند، پیازهای خشک شده سالم و مغذی را ارائه می دهند. اگر نیازی دارید.

من پیازهای ذخیره ای زیادی می کارم که برای زمستان در زیرزمین خنک من نگهداری می شود. گاهی اوقات، قبل از شروع نرم شدن از آنها استفاده نمی کنیم.

خبر خوب این است که پیاز می‌تواند حتی با تبدیل آن‌ها به پیاز کم‌آب قبل از فاسد شدن، عمر بیشتری داشته باشد.

اگر زمان برای پوست کندن و خرد کردن پیاز ندارید، جایگزین کردن پیاز خشک میانبر عالی در آشپزخانه است. در اینجا چند روش برای استفاده از تکه های پیاز خشک، پیاز خرد شده خشک و پودر پیاز در پخت و پز روزانه آورده شده است: