محصولات نانو خودرو باعث می شود تا خودروی شما در برابر نور خورشید آسیب نبیند

پس از استفاده از محصولات نانو خودرو، سطوح رنگ و شیشه خودرو به قدری صاف و یکدست است که کثیفی به سختی می چسبد.

نام این اثر از گل نیلوفر آبی گرفته شده است که شکوفه های آن همیشه پاک و بی آلایش است – حتی زمانی که گیاه در گل و لای رشد می کند.

این توانایی ویژه همچنین به علم علاقه مند شد که “اثر نیلوفر آبی” یا اثر مهره ای را کشف کرد: سطحی که چنان بدون منافذ به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند بچسبد.

تعداد زیادی از کاربردهای احتمالی برای اثر نیلوفر آبی به زودی یافت شد – بیش از همه در صنعت خودرو.

نانو آب بندی خودروها و خانه های متحرک تعمیر و نگهداری را آسان تر می کند و باعث می شود رنگ خودرو و شیشه خودرو نسبت به تأثیرات محیطی کمتر حساس شوند.

نانو آب بندی شیشه های خودرو و رنگ خودرو باعث از بین رفتن کوچکترین خراش ها می شود. پس از پوشش حرفه ای نانو، خودرو تازه تر و جدیدتر به نظر می رسد.

به لطف کاربرد باکیفیت مهر و موم و جلوه مهره ای، ظاهر جدید برای مدت طولانی دوام می آورد.

نانو

آب به راحتی از بدن خارج می شود. پس از پوشش نانو شیشه خودرو، دید در هوای بد به میزان قابل توجهی بهتر است. اثر مهره ای باعث می شود کثیفی، رزین و گریس به سختی بچسبند.

ماشین و خانه متحرک با آب بندی نانو از رنگ، شیشه ماشین و رینگ چرخ محافظت می کند. سایر سطوح خودرو مانند اتصالات و پوشش های پلاستیکی نیز با فناوری نانو محافظت و تازه می شوند.

رویای بسیاری از رانندگان با نانو آب بندی خانه های متحرک و خودروها محقق می شود: آن را بمالید و وسیله نقلیه برای همیشه از آلودگی، آب و هوا و پیری طبیعی سطح محافظت می شود.

آب بندی با نانوذرات رنگ، اتصالات پلاستیکی، شیشه ماشین و شیشه های دیگر را در بر می گیرد.

آب و هوا را دور نگه می دارد و از محو شدن در اثر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. اثر مهره بر روی خودرو چسبیدن کثیفی، حشرات و مایعات را دشوار می کند.

سطح صاف نانو بسیار آسان تمیز می شود و ماشین را به راحتی تمیز می کند. با این حال، کارواش گاه به گاه جایگزین پوشش نانو برای خودرو نمی شود.

با این حال، یک دوش باران اغلب چسبندگی های کوچک حشرات یا خاک های جاده را از بین می برد.