لباس مجلسی لمه بلند بازیگر معروف باعث افتادنش در مراسم اسکار شد

لباس های ماکسی و لباس مجلسی لمه بلند در اوقات فراغت بسیار محبوب هستند، به خصوص زمانی که برش کمی گشاد دارند و آزادی حرکت زیادی را ارائه می دهند.

در تابستان، لباس بلند مورد علاقه خود را با صندل های تخت و یک کیف شانه و همچنین یک کلاه تابستانی ترکیب کنید تا به شیوه ای شیک در برابر گرمای هوا مقاومت کنید.

ظاهر لایه لایه در پاییز ایده آل است و یک لباس بلند می تواند به طرز شگفت انگیزی در آن ادغام شود.

زیر لباس بلندتان جوراب شلواری بافتنی و چکمه بپوشید و روی آن یک ژاکت کش باف پشمی و یک کت گرم کننده بپوشید.

فرقی نمی کند که  لباس مجلسی برای بازدید از اپرا باشد، دعوت به یک رویداد شبانه زیبا، زنان باید در چنین مواقعی یک لباس بلند بپوشند – ترجیحاً از پارچه ابریشمی.

لباس

لباس شب معمولی دارای پارچه ای روان است و در قسمت بالا بسیار خوش فرم است.

اگر آن را شیک‌تر دوست دارید، می‌توانید روی لباس ماکسی او یک کت کوتاه نیز بپوشید. برای خانم های لاغر، یک لباس کاملاً خوش فرم مناسب است.

اگر کمی قوی‌تر هستید یا می‌خواهید آزادی حرکت زیادی داشته باشید، می‌توانید لباسی با دامن تاب دار انتخاب کنید. می توانید بین لباس های نیم تنه، لباس هایی با انواع بند یا لباس هایی با آستین بلند یکی را انتخاب کنید.

لباس های شیک B، توسط Vera Mont, منتخبیا الیز رایان اغلب دارای روفله‌هایی هستند و با مروارید، پولک‌های پولک یا قلاب جواهرات به پایان می‌رسند.

علاوه بر رنگ مشکی، رنگ هایی مانند آبی سلطنتی، قرمز یا برهنه نیز محبوب هستند. خانم های جوان باید لباسی ظریف و بازیگوش با عناصر توری بپوشند.

مدل هایی با یقه هالترن یا بالاتنه و پایین با ظاهری متفاوت جوان به نظر می رسند و همچنان برای عصرانه مناسب هستند.

یک لباس ماکسی آستین بلند و ساده از ریور آیلند یا جین نورمن نیز برای رفتن به اپرا یا تئاتر بسیار مناسب است.

یک لباس بلند برای یک مراسم جشن همیشه شامل کفش های پاشنه بلند است. هرچه لباس ظریف تر باشد، کفش باید ظریف تر باشد.