لامپ کم مصرف هالی استار طول عمر شما را افرایش می دهد

اغلبا لامپ کم مصرف هالی استار  پرکم‌کارآمد، عمر بلندتری هستندقبل از انتخاب هر لامپ جایگزینی، مطمئن شوید که هزینه‌های طول عمر لامپ‌های هالوژن را با گزینه‌های کارآمدتر در مصرف انرژی در نظر گرفته و مقایسه کرده‌اید .

لامپ کم مصرف هالی استار  از جمله لامپ‌های فلورسنت فشرده (CFL) نسبت به لامپ‌های رشته‌ای و هالوژن در مصرف انرژی کارآمدتر هستند  بنابراین هزینه کارکرد آنها کمتر است.

به عنوان مثال، اگر فقط یک لامپ هالوژن را با یک CFL جایگزین کنید، می توانید به طور متوسط ​​5.62 دلار در سال صرفه جویی کنید. کل هالوژن های خانگی را با CFL (به طور متوسط ​​37) جایگزین کنید.

لامپ‌های CFL در خانه‌ها بسیار محبوب هستند، زیرا به راحتی می‌توانند جایگزینی مستقیم برای بسیاری از لامپ‌های رشته‌ای سنتی و هالوژنی باشند همانطور که چراغ‌های LED کارآمدتر هستند.

لامپ

لوله های فلورسنت دارای اتصالات متفاوتی هستند ( بالاست ) و اغلب در گاراژها، دفاتر و سایر فضاهای کاری استفاده می شوند.

در حالی که به اندازه لامپ های LED کارآمد نیست، چراغ های فلورسنت هنوز یک فناوری روشنایی بسیار کارآمد هستند. نحوه کار لامپ های فلورسنت به آنها اجازه می دهد نور زیادی تولید کنند اما گرمای زیادی ندارند.

هر برقی که برای تولید گرما  به جای نور  مصرف می‌شود، هدر می‌رود، بنابراین تولید گرمای کم، فلوئوروس را به یک انتخاب کارآمد انرژی تبدیل می‌کند. در واقع، آنها به قدری کارآمد هستند که تقریباً به اندازه یک LED برای اجرا ارزان هستند .

اگرچه متأسفانه تقریباً نصف طول عمر دارند به طور کلی، کارآمدترین فناوری روشنایی که می توانید برای خانه خود خریداری کنید، دیود ساطع نور (LED) است.

یک LED با کیفیت بیشترین نور را با کمترین برق تولید می کند. خوشبختانه قیمت خرید آنها نیز همچنان در حال کاهش است.

اگر می خواهید قبض برق خود را کاهش دهید، لامپ های LED با کیفیت برای خانه خود بخرید.

به عنوان مثال، تعویض یک خانواده معمولی پر از لامپ های هالوژن با LED می تواند 253 دلار در سال صرفه جویی کند! همچنین یک LED با کیفیت حداقل 5 برابر بیشتر از هالوژن دوام می آورد.

بنابراین انتخاب LED باعث صرفه جویی در هزینه های تعویض می شود لامپ های ال ای دی هوشمند باشید تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنید

LED معمولاً کارآمدترین گزینه در مصرف انرژی است – با این حال «نورپردازی هوشمند» همیشه انتخاب هوشمندانه‌تر نیست.