قیمت انواع سفره یکبار مصرف

قیمت انواع سفره یکبار مصرف پلاستیکی بسته به کیفیت سفره و برند تولیدی آن، وارداتی و صادراتی بودن کالا، اندازه و سایز محصول، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات مختلف بازار تعیین می‌شود اما اگر از طریق این مرکز سفره را خریداری کنید متوجه تفاوت قیمت ها شده و می توانید راحت و آسان با بودجه ای که در اختیار دارید بهترین خرید را انجام دهید.

پخش سفره درجه یک در ایران با عالی ترین کیفیت و نرخ های ارزان و به صرفه انجام می شود؛ این مرکز معروف و معتبر است و می توانید بهترین مدل های روز سفره را در این مرکز مشاهده نمایید، سفره تولیدی را از کارخانه ارائه می دهند، بنابراین می توانید از این طریق با پرداخت قیمت کارخانه‌ای مناسب بهترین سفره های بادوام و شیک را خریداری نمایید. این مرکز تولیدی طبق فناوری‌های پیشرفته اقدام کرده و سفره های تولیدی مورد تایید و استاندارد می باشند، بنابراین محصولی صادراتی به شمار می‌روند.

قیمت انواع سفره یکبار مصرف

قیمت سفره یکبار مصرف

قیمت سفره یکبار مصرف قیمت سفره یکبار مصرف سارا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد ابتدا نوع سفره و مدل آن بر قیمت آن بسیار تاثیرگذار است. کیفیت سفره و کارایی آن نیز تاثیرگذار بر قیمت ها می باشد مورد دیگری که نرخ سفره را تعیین می‌کند برند تولیدکننده محصول است، سفره باید از برند معروف و معتبری باشد.

وارداتی و صادراتی بودن سفره و مواد اولیه آن نیز در میزان نوسانات قیمت ها تاثیر زیادی دارند، برای خرید آنلاین سفره یکبار مصرف علاوه بر کیفیت و دوام محصول و شکل ظاهری آن قیمت ها نیز برای اکثر خریداران اهمیت زیادی دارد، می توانید برای خرید بهتر این محصول اصل و تضمینی با قیمت ارزان به مرکز فروش معتبری مراجعه کنید.

این سفره ها ساخته بهترین تولیدی در داخل کشور می باشند و به دلیل عرضه مستقیم از تولید به مصرف قیمت بسیار مناسب و بهینه ای دارند. شرایط بازار نیز قیمت کالا را مشخص می‌کند. میزان عرضه و تقاضا بر قیمت ها بسیار موثر است و نوسانات بازار قیمت کالا را دچار نوسان می کند.فروش سفره با بالاترین درجه کیفی و نازل ترین قیمت ها انجام می‌شود این فروشگاه عرضه مستقیم سفره را از تولید به مصرف انجام می دهد بنابراین سفره با حذف انواع واسطه ها و دلالان به دست مصرف‌کننده می‌رسد از این طریق می‌توانید علاوه بر اطمینان کامل از کیفیت و اصالت کالا قیمت های کم و مقرون به صرفه را بپردازید، زیرا کالا از این طریق متحمل هزینه‌های اضافی نشده و بی واسطه با قیمت تولیدی به دست مشتری می رسد.

انواع سفره یکبار مصرف

انواع سفره یکبار مصرف انواع سفره یکبار مصرف ارزان را با بهترین کیفیت از این مرکز تهیه کنید این سفره علاوه بر کیفیت عالی طراحی خوبی دارد و قیمت آن بسیار ارزان می باشد برای خرید این سفره ها، توجه به میزان سلامت و بهداشت آن ها بسیار اهمیت دارد برای این مورد می توانید به نوع سفره، برند تولیدی آن و کیفیت سفره دقت کنید سفره خوب و درجه یک از برند معتبری می باشد و کیفیتی عالی و ممتاز دارد.

میزان ضخامت سفره نیز مورد دیگری است که باید به آن توجه داشت سفره با کیفیت و درجه یک میزان ضخامت استاندارد و بسیار خوبی دارد و ضخامت سفره و دوام و استحکام آن به گونه ای است که مقاوم در برابر شرایط مختلف می باشد.

این سفره ها در برابر انواع فشار و غذاهای داغ دچار آسیب و پارگی نمی‌شوند و کیفیت خود را حفظ می کنند کیسه ها دوام بالایی دارند و حتی می‌توان به صورت چند بار مصرف نیز از آن ها استفاده کرد.

نکته دیگری که هنگام خرید سفره اهمیت زیادی دارد بسته بندی محصول می باشد و بسته‌بندی آن به گونه‌ای است که بتوان به راحتی از آن استفاده کرد روی بسته‌بندی سفره نیز تمامی اطلاعات و مشخصات کالا به صورت کامل قید شده است.

سایز و اندازه سفره اهمیت زیادی دارد که هنگام خرید می توانید با توجه به نوع کاربرد خود هر کدام از اندازه های سفره را خریداری نمایید این سفره ها در بسته بندی های متنوع عرضه می شوند و بسته بندی آن ها به صورت رولی و جعبه ای می باشند بسته بندی محصول مرحله بسیار حساس و با اهمیت در بالا بردن کیفیت محصول می باشد که در فروش حداکثری آن تاثیر بسزایی دارد. این کارخانه تولیدی برای بسته بندی محصول از بهترین روش‌های نوین بهره برده و از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌کند.

بسته بندی سفره بسیار تجاری و معتبر است بسته بندی به صورتی است که می‌توان به راحتی آن را باز کرده و از این سفره ها استفاده کرد؛ این سفره ها اندازه های مختلفی دارند و هر کدام دارای ضخامت متنوعی می باشند. بهترین سفره، اندازه استانداردی دارد و ضخامت آن بسیار خوب و مناسب است همچنین بسته‌بندی سفره نیز نشان از کیفیت بالای محصول دارد و میزان سلامت سفره و بهداشتی بودن آن نیز با بسته بندی آن در ارتباط مستقیم است.

روی بسته بندی سفره نیز تمامی مشخصات کالا مانند نام و نشانی تولیدی، نشان تایید وزارت بهداشت، سری ساخت، شماره سریال، قیمت‌ها، تاریخ تولید، انقضا و مشخصات دیگر به صورت کامل درج شده است بسته بندی آن به گونه ای است که طی فروش، حمل و نقل و صادرات سفره از آسیب های مختلف در امان بوده و دچار پارگی و انواع صدمات نمی شود.

کیفیت این سفره ها بسیار بالا می باشد و به دلیل ساخت به روش های پیشرفته و استاندارد بسیار با کیفیت و درجه یک می باشند و برای ساخت آن ها از بهترین مواد سالم و بهداشتی استفاده می‌کنند سفره تولیدی از نظر بهداشت سلامت و رعایت استانداردهای بین المللی به تایید کارشناسان رسیده است سفره به دلیل جنس عالی بسیار بادوام و محکم است و در برابر انواع فشارها، ضربات و برخورد اجسام نوک تیز و در برابر کشش و عوامل مختلف بالاترین مقاومت و پایداری را داشته و دچار پارگی و خرابی نمی‌شود.

سفره یکبار مصرف شیشه ای با مدل های متنوع می باشند طول عمر طولانی دارند و حتی به صورت چند بار نیز می‌توان از آن ها استفاده کرد طرح و رنگ سفره و مدل آن تنوع بسیار بالایی دارد و بسیار جذاب و شیک می باشد این سفره ها به دلیل ظاهر بسیار مناسب و شکیل و کیفیت بسیار بالا مناسب استفاده برای انواع مصارف خانگی و استفاده در انواع مجالس و مهمانی ها می باشند اندازه و‌ سایز سفره نیز تنوع زیادی دارد و تمامی اندازه های آن استاندارد و مناسب است این سفره ها بسیار ضخیم هستند و هیچگونه آب و غذایی از خود عبور نمی دهند.