فلفل دلمه ای آبی لبخند همیشگیبه شما هدیه می دهد

سالادها، سالسا، ساندویچ ها و ساندویچ ها از رنگ پر جنب و جوش خود بهره می برند. Purple Beauties را می توان در هر مکانی (و در هر زمانی) که فلفل دلمه ای آبی در آشپزی استفاده می شود استفاده کرد.

این یک فلفل چاشنی عالی است و شیرینی اضافه شده به خوبی غذاهای خوش طعم را تکمیل می کند. آنها را به صورت کبابی یا کبابی نیز امتحان کنید. اگر چه فلفل های بنفش در هر مرحله از رشد خوشمزه هستند.

اما کیفیت مطلوب با چیدن آنها پس از رسیدن به اندازه کامل خود برای تنوع و ایجاد رنگ یکنواخت بنفش به دست می آید. در این دستور از 6 فلفل دلمه ای استفاده می شود .

(هر رنگی – من از سبز و بنفش استفاده کردم) 1/2 1 فنجان گوجه گیلاسی، 1 پیمانه پیاز قرمز نصف شده، 1/2 فنجان پیاز سبز خرد شده، 1 عدد فلفل jalapeno خرد شده (دانه ها را با کمترین مقدار حذف کنید.

1 فنجان ادامام غیر GMO 1/2 فنجان گشنیز خرد شده 2 قاشق غذاخوری خردل سبوس دار 1 قوطی لوبیا چشم بلبلی 1 قوطی لوبیا کانلینی 2 آووکادو، 1 لیمو خرد شده،طرز تهیه 1) فلفل دلمه ای را نصف کرده و دانه ها را جدا کنید.

فلفل

پیاز قرمز، پیاز سبز، گوجه فرنگی، فلفل هالاپینو، گشنیز، ادامام و آووکادو را در یک لگن متوسط ​​مخلوط کنید دانه های کلیوی و کانلینی را از آبکش صاف کرده و زیر آب سرد بشویید لوبیاها را با بقیه مواد داخل آن بریزید.

آب لیمو، آبلیمو، خردل غلات کامل، نمک و فلفل را در یک کاسه کوچک با هم ترکیب کنیدمایع را روی دیپ لوبیا آووکادو بریزید و هم بزنید تا ترکیب شود همه مواد را در یک کاسه مخلوط کنید .

هر نصف فلفل را با 3/4 فنجان لوبیا آووکادو پر کنید و سرو کنید!فلفل دلمه ای بنفش چیست.

فلفل دلمه ای بیشتر از سبز، نارنجی، زرد و قرمز است. فلفل زیبای بنفش یک فلفل دلمه ای خوشمزه است که رنگ آن از بنفش سلطنتی تا تقریبا سیاه متغیر است.

Purple Beauty به دلیل ظاهری که دارد یک فلفل شیرین زیبا و متمایز برای باغبانی تابستانی است.

هنگامی که فلفل ها به صورت تازه در سالاد سرو می شوند، رنگ بنفش خود را حفظ می کنند، اما هنگامی که پخته می شوند، رنگ آن به سبز روشن تبدیل می شود.