خرید عمده ظروف یکبارمصرف فست فود

رستوران‌های فست فود همچنان در بین مصرف‌کنندگان محبوب هستند، زیرا به طور فزاینده‌ای گزینه‌های بسته‌بندی قابل بازیافت و/یا قابل استفاده مجدد را ارائه می‌دهند. شما می توانید رستوران خود را با طیف گسترده ای از بسته بندی های فست فود یکبار مصرف که ظریف، محکم و قابل بازیافت هستند، مجهز کنید. مجموعه ما شامل جعبه های همبرگر مقوایی، جیب های سیب زمینی سرخ کرده مقوایی، سینی های فست فود، جعبه برش پیتزا مقوایی و موارد دیگر است!

ظروف سالاد یکبار مصرف

از آنجایی که مردم بیشتر به سلامت و تغذیه خود توجه می کنند، رستوران های بیرون بری بیشتر و بیشتر سالادهای آماده و آماده ارائه می دهند. با ظروف یکبار مصرف یک گزینه سالم به مشتریان خود پیشنهاد دهید. آنها غذا را تازه نگه می دارند و شما می توانید یک سالاد ترد و خوشمزه را در یک ظرف قابل بازیافت و زیبا به مشتریان خود ارائه دهید.

ظروف ساندویچ یکبار مصرف

هنگامی که جان مونتاگو، چهارمین ساندویچ ارلوف، ساندویچ را در سال 1762 “اختراع” کرد، هرگز فکر نمی کرد که این ظرف ساده تا به امروز باقی بماند. اکثر رستوران‌های اغذیه فروشی، رستوران‌های فست فود، کافی‌شاپ‌ها و نانوایی‌ها ساندویچ‌های تازه روز را ارائه می‌کنند که با دقت برای مشتریان آماده شده‌اند. ما انواع ظروف ساندویچ یکبار مصرف را ارائه می دهیم که تصفیه شده، کاربردی و 100% قابل بازیافت هستند. به مشتریان خود ظروف ساندویچی ارائه دهید که غذاهای آنها را برای مدت طولانی تازه و خوشمزه نگه می دارد.

ظروف پلاستیکی یکبار مصرف

چه در یک کافه تریا، کافه، رستوران یا اغذیه فروشی کار می کنید، در هر زمان از ظروف یکبار مصرف مجلسی برای نمایش و سرو غذا استفاده می کنید. ظرف پلاستیکی کاربردی، همه کاره باقی می ماند و می تواند غذا را تازه نگه دارد، مانند میوه های خرد شده، سالاد یا سبزیجات. ما طیف وسیعی از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف را در قالب‌های مختلف، کاملاً قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد ارائه می‌کنیم. مجموعه ما همچنین شامل ظروف کوچک‌تری است که می‌توان از آنها برای ارائه سس و وینگرت در وعده‌های غذایی خود استفاده کرد.

خرید عمده ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف سوپ

وقتی روزها شروع به خنک شدن می کنند، چه راهی بهتر از ظروف یکبار مصرف شیک سوپ، برای ارائه یک سوپ خوشمزه یا یک سوپ مخملی به مشتریانتان که می توانند در هر جایی از آن لذت ببرند، وجود دارد؟ ظروف سوپ یکبار مصرف سولیا از مواد جامد (خمیر نیشکر، پلاستیک و مقوا) ساخته شده است که می تواند حرارت را برای مدتی حفظ کند. علاوه بر این، آنها در اندازه ها و اندازه های مختلف موجود هستند تا بتوانید تنوع بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهید. تمام ظروف سوپ یکبار مصرف ما 100٪ قابل بازیافت هستند و برخی از مدل ها را می توان در مایکروویو گرم کرد.