خرید عمده ظرف یکبارمصرف

اگر در زمینه فست فود، در یک اغذیه فروشی، رستوران، کافه، شیرینی فروشی، کافه تریا، نانوایی و کافه تریا کار می کنید، می خواهید بسته بندی های یکبار مصرف را به مشتریان خود ارائه دهید که محکم، ظریف و سازگار با محیط زیست است. آیا می‌دانستید اگر بسته‌بندی‌های قابل بازیافت و زیست تخریب‌پذیر را ارائه دهید، مشتریان تمایل بیشتری به خرید غذا از شما دارند؟ مجموعه وسیعی از بسته‌بندی‌های یکبار مصرف را در اختیار شما قرار می‌دهیم که کاربردی، قوی و ۱۰۰ درصد قابل بازیافت، قابل استفاده مجدد یا کمپوست هستند.

آموزش عمده ظروف یکبارمصرف

با استفاده از این راهنما، می‌توانید تمام فرصت‌های بسته‌بندی با ظروف یکبار مصرف را که برای شما در دسترس است، از نظر مواد قابل بازیافت و کمپوست‌سازی و بسته‌بندی بیرون‌بر برای وعده‌های غذایی، شیرینی‌ها، دسرها و نوشیدنی‌ها پیدا کنید.مواد قابل بازیافت و کمپوست مورد استفاده برای بسته بندی های یکبار مصرف چیست؟
برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید، پلاستیک تنها ماده قابل بازیافت و/یا کمپوست‌پذیری نیست که برای بسته‌بندی یکبار مصرف در دسترس است. اجازه دهید مواد مختلفی را که در دسترس شماست به شما معرفی کنیم تا بتوانید تنوع بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهید.

پلاستیک دوستدار محیط زیست

امروزه دفع و بازیافت پلاستیک بسیار آسان تر شده است. همچنین بسیار تطبیق پذیر است و می تواند دمای بالا و پایین را تحمل کند. Solia سینی های پلاستیکی یکبار مصرف، کاسه های سالاد پلاستیکی، لیوان های پلاستیکی، شیشه های پلاستیکی و موارد دیگر را ایجاد می کند که 100٪ قابل استفاده مجدد و بازیافت هستند.

ظروف یکبارمصرف تفاله نیشکر

اگرچه هنوز در زمینه بسته‌بندی بیرون‌بر ناشناخته است، تفاله نیشکر گزینه‌ای برای صاحبان رستوران‌های بیرون‌بر، رستوران‌های کوچک، کافه تریا، نانوایی‌ها، نانوایی‌ها و کافی‌شاپ‌ها است. استفاده از بسته بندی یکبار مصرف تفاله نیشکر باعث کاهش آلودگی و مصرف انرژی می شود. تفاله نیشکر ایمن در مایکروویو است، می تواند غذاهای روغنی، سرد یا گرم را تحمل کند و می تواند تغییرات دما از 10 درجه فارنهایت تا 428 درجه فارنهایت را تحمل کند. در نهایت، 100٪ قابل کمپوست است. ما مفتخریم که مجموعه ای قابل توجه از ظروف یکبار مصرف مجلسی، ظروف سلولزی لمینت، رامکین نیشکر درب دار و موارد دیگر را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید عمده ظروف یکبار مصرف

انواع بسته بندی های یکبار مصرف

این کاملاً به استفاده ای که می خواهید از آن بکنید بستگی دارد. بسته بندی های بیرون بری شما بسته به اینکه از آن در فست فودهای زنجیره ای، اغذیه فروشی، نانوایی یا شیرینی فروشی استفاده می کنید، متفاوت خواهد بود. با این حال، ما به شما مروری بر انواع بسته‌بندی‌های یکبار مصرف، قابل بازیافت و کمپوست‌سازی می‌کنیم که می‌توانید خریداری کنید و با نیازهای شرکت شما مطابقت دارد.