تولید لوله پلیمر توس که در صورت پارگی هشدار می دهد

بازار لوله پلیمر توس دائماً در حال تحول است و همچنین از اثرات یک بحران عمومی ناشی از همه‌گیری رنج می‌برد که در بسیاری از موارد باعث کاهش عرضه مواد اولیه و پیامدهایی برای کل چرخه تولید و فروش شده است.

در زمینه ای مانند آنچه توضیح داده شد، و همچنین با توجه به تکامل تکنولوژیکی مواد، برای انتخاب بهترین راه حل های سیستمی، شفاف سازی ضروری است.

بیایید با یک تفاوت مهم شروع کنیم: لوله های PVC و لوله های پلی پروپیلن.

پی وی سی مخفف پلی وینیل کلراید ، نوعی ماده پلیمری وینیل بر پایه کلر است.

لوله های پی وی سی انواع مختلفی دارند: تک لایه و چند لایه.

اینها لوله هایی هستند که ویژگی های مکانیکی خوبی دارند، اما مقاومت حرارتی در مورد PVC-U به 60 درجه سانتیگراد محدود می شود.

لوله های پی وی سی کاربردهای متنوعی دارند: آنها معمولاً برای سیستم های فشار آبرسانی، زهکشی، آبیاری، جمع آوری آب باران استفاده می شوند.

لوله

لوله های پی وی سی همچنین به عنوان بادوام و سبک وزن شناخته می شوند که آنها را به ویژه در کاربردهای فوق الذکر محبوب می کند.

پلی پروپیلن یک ماده پلیمری است که امکان ساخت لوله های سبک و حمل آسان را نیز فراهم می کند.

لوله های پلی پروپیلن، به طور کلی تمام آنهایی که از مواد پلیمری ساخته شده اند، دارای یک لایه داخلی بسیار صاف در مقایسه با انواع دیگر لوله ها (به عنوان مثال لوله های فولادی) هستند، بنابراین حداقل اصطکاک و افت فشار کم را در طول حمل و نقل و توزیع سیالات منتقل شده تضمین می کنند.

لوله های PP-R که از دهه 1980 برای لوله کشی و گرمایش استفاده می شوند، مقاومت شیمیایی خوبی نیز دارند.

لوله های پلی پروپیلن دارای مقاومت حرارتی بالا و رفتار خوب حتی در دماهای پایین هستند.

به همین دلیل و به دلیل سمی نبودن مواد برای انتقال آب آشامیدنی ایده آل هستند.

محصولات پلی پروپیلن همچنین با سهولت نصب مشخص می شوند که توسط پلی فیوژن، پردازش ساده و سریع، با قابلیت اطمینان بالا در اتصالات انجام می شود.