انواع برند سفره یکبار مصرف

دوران ما به‌درستی عصر سرعت نامیده شده است. زمان ارزشمندترین موجودی ماست که قدر و ارزش آن با هیچ چیز دیگر قابل قیاس نیست. بر این اساس هر آنچه که به ما در حفظ و صرفه‌جویی زمان کمک کند، برایمان ارزشمند است و در این میان انواع برند سفره یکبار مصرف کمک شایانی میکند .

سفره بخش جدایی‌ناپذیر در سرو هر وعده غذایی در خانه‌های ایرانی است. چه به روش کلاسیک و با پهن کردن آن روی فرش باشد و چه بر روی میز غذاخوری، در هر شکل اغلب ما از سفره به‌عنوان لایه‌ای بهداشتی برای پیشگیری از سرایت گرد و غبار و میکروب به ظروف و مواد غذایی استفاده می‌کنیم.

سفره یکبار مصرف برای ما ایرانی‌ها که به صرف وعده‌های غذایی در کنار یکدیگر عادت داریم، از محصولات مصرفی و پرکاربرد است.

ضمن اینکه کاربرد آن از نظر رعایت اصول بهداشت هم اهمیت زیادی دارد.از طرفی در فرهنگ ایرانی صرف غذا به‌صورت دسته‌جمعی و در حالی‌که دورتادور سفره گرد آمده‌ایم ارزش زیادی دارد. اما زمانی که جمع‌آوری سفره و شستشوی آن از ما می‌گیرد این کار را دشوار و بسیاری را از پهن و جمع کردن آن منصرف می‌کند اما تولید کنندگان سفره های یکبار مصرف با علم و فناوری های خود این مشکل را برای ما حل کرده اند.

جهت صرفه جویی در زمان و آب مصرفی بابت شستشوی سفره دائم، استفاده از این نوع سفره در موقعیت‌های مختلف بسیار رایج شده است.

زیبایی سفره و شیک و مجلسی بودن آن، تاثیر زیادی در بالا بردن سطح پذیرایی دارد. این مورد به‌ویژه در پذیرایی جمعی و دورهمی‌ها، مجالسی که با صرف وعده یا میان‌وعده‌های غذایی و هر موردی که با استفاده از این نوع سفره‌ها همراه باشد بسیار تاثیرگذار است. وجود طرح‌های مختلف با رنگ‌های همه‌پسند و چاپ اعلا بر روی سفره یکبار مصرف باعث می‌شود تا افراد با هر نوع سلیقه بتوانند نمونه مورد نظر خود را از بین انواع موجود انتخاب و خریداری نمایند.

این روزها اشیاء و لوازم یکبار مصرف جایگاه وسیعی در زندگی مردم پیدا کرده‌اند. عدم نیاز به جمع کردن، شستشو یا نگهداری باعث سهولت در کاربرد این لوازم شده و مصرف آنها را نسبت به قدیم به‌مراتب بیشتر کرده است که در این میان سفره یکبار مصرف یکی از اقلام پرمصرف از انواع این کالاهاست.

کارخانه های تولیدی انواع سفره یکبار مصرف در جهت رفاه و آسایش مصرف کنندگان, محصولات بی نظیر را تقدیم مشتری می کنند. انواع سفره یکبار مصرف که با طرح ها و رنگ های زیبا تولید می شوند توانسته به راحتی نیاز مصرف کنندگان را تامین کنند.

شرکت های مختلفی در زمینه‌ی تولید و توزیع سفره های یکبار مصرف فعالیت دارند و انواع مختلفی هم دارند. استفاده از سفره یکبار مصرف در مراسم و مجالس ایرانی‌ها بسیار معمول است ساخت سفره یکبار مصرف آسان نیست، شاید فراوانی و جنس ساده‌ی آن شما را گمراه کند ولی ساخت ظروف یکبار مصرف در حقیقت ترکیبی از دو علم شیمی و مکانیک است. تجهیزاتی که برای ساخت این سفره ها استفاده می‌شوند باید دقتی در حد میکرو داشته باشند تا سفره هایی بدون عیب و نقص تولید شود.

سفره های یکبار مصرف در ضخامت ها و متراژ های مختلف, در طرح و رنگ های زیبا و متنوع در قالب های مختلف تولید و عرضه می گردد.

انواع برند سفره یکبار مصرف

انواع سفره یکبار مصرف

انواع سفره یکبار مصرف انواع گوناگونی از سفره‌های یکبار مصرف در حال حاضر تولید می‌شوند و موادی که در تولید هر یک از این سفره‌ها استفاده می‌شود، بسیار متفاوت است.

قیمت این سفره‌ها با توجه به کیفیت مواد اولیه متفاوت است. اما در هنگام خرید سفره‌های یکبار مصرف باید به قیمت آن توجه کنید و از خرید سفره‌های یکبار مصرف ارزان قیمت که فاقد آرم استاندارد هستند، خودداری کنید. چرا که استفاده از این سفره‌ها، سلامتی شما را به خطر می‌اندازند. برای خرید سفره یکبار مصرف، به استفاده‌ای که از آن در نظر دارید توجه داشته باشید تا با خرید سفره متناسب با نیاز خود، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

سفره‌هایی را در موقع خرید انتخاب کنید که پشت و رویشان معلوم است تا همیشه از سطح رویی سفره استفاده کنید. چرا که سفره‏‌های پشت کرک‏دار، گرد و خاک و آلودگی بیشتری به خودشان می‌گیرند.

گذشت زمان و قرار گرفتن سفره های یکبار مصرف در سبد خرید مردم، تولید کنندگان تنوع زیادی برای تولید سفره یکبارمصرف داده اند و خیلی از مصرف کنندگان این محصول، گاهی اوقات دچار سردرگمی در انتخاب محصول می شوند و حتی ممکن است انتخاب اشتباهی را هم داشته باشند.

ما در این مطلب تلاش کرده ایم شما را با محصولات و انتخاب درست سفره های یکبار مصرف آشنا کنیم تا با آگاهی کامل دست به خرید و مصرف بزنید .

از موارد قابل توجه برای استفاده از سفره های یکبار مصرف آسان پهن و جمع‌ کردن این‌ گونه سفره‌ها، عدم نیاز به دستمال کشیدن سفره و زدودن روغن و چربی غذا است که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان می باشد‌ .

به ‌یاد داشته ‌باشید که اگر در پیک‌نیک و محیط‌ های بیرون، از این سفره‌ها استفاده می‌کنید، از رها کردن آن در محیط ‌زیست جدا خودداری کنید، زیرا مواد به ‌کار رفته در تولید این محصولات خیلی مخرب است و به محیط‌ زیست صدمه می‌زند.مهم است برای سلامتی خود، خانواده، جامعه و طبیعت، محصولاتی با برترین برندهای روز ایران را انتخاب کنیم تا از محصولات با‌کیفیت استفاده کنیم و سلامتی عزیزانمان را تضمین کنیم.توصیه می‌شود با کاربرد متعادل و صحیح این نوع سفره، راحتی، زیبایی و حفظ محیط زیست را همزمان تجربه کنیم.

اگر بخواهیم سفره‌های یکبار مصرف را بر اساس رنگ مورد استفاده در آنها بشناسیم در انواع تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ و شش رنگ در بازار موجود هستند.رنگ سفره یکبار مصرف، نه‌تنها از نظر زیبایی اهمیت دارد، بلکه لازم است به‌لحاظ بهداشتی نیز از استانداردهای کیفی بهره‌مند باشد.

سفره یکبارمصرف در انواع مختلف سفره کاغذی، سفره رولی و سفره مجلسی، کاربردهای فراوانی برای کسانی دارد که مایلند در زمان مقدمات صرف غذا و برچیدن سفره صرفه‌جویی کننداین سفره ها که از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته می شوند را می توان پرمصرف ترین مدل این محصول دانست و آن ها در دو نوع نازک و ضخیم در بازار موجود هستند‌.

از آنجایی که قیمت عمده تمام محصولات به تناسب میزان مصرف کمتر خواهد بود، سفره‌های یکبار مصرف نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با تهیه سفره یک بار مصرف به صورت عمده و کیلویی می‌توانیم قیمت را سرشکن کنیم و سفره‌ها را با قیمت کمتری در اختیار داشته باشیم.