انتخاب ظروف یکبارمصرف شیک

بشقاب‌های یکبار مصرف و فنجان‌های سولو قرمز برای مهمانی‌های بی‌نظیر و درب صندوق عقب مناسب هستند، اما میزبان یا مهماندار با بودجه مالی نباید مجبور به جارو کردن راهروی کالاهای کاغذی باشد. از کارشناسان راهنمایی بگیرید و تلاش خود را بر روی ارتقاهای کوچک متمرکز کنید که تأثیر زیادی خواهند داشت.

راهنمای انتخاب

لورن کنراد، که کتابش با نام “Celebrate” راهنمای قابل دسترس برای سرگرمی را ارائه می دهد، می گوید: “برخی از بهترین رویدادها ساده با چند جزئیات زیبا هستند.” کنراد که همچنین یکی از بنیانگذاران ظروف یکبار مصرف و کالاهای خانگی Little Market است، عاشق ترکیب لهجه‌های کم‌هزینه مانند نی‌های کاغذی رنگارنگ، با اقلام گران‌قیمت مانند بشقاب‌های بامبو است.

به گفته سارا اشلی شیار، یک تهیه‌کننده غذای A-list که بنیانگذار سایت سبک زندگی و سرگرمی Salt House Market است، این واقعیت که گردهمایی‌های غیررسمی بیشتر در جریان است، خبر خوبی برای هر کسی است که به دنبال میزبانی رویدادی در خانه است بدون اینکه هزینه‌ای را به جان بخرد. .

یکی از راه‌های مورد علاقه او برای جلوگیری از فرسودگی برنامه‌ریزی مهمانی این است که از هر چیزی که مربوط به یک فصل یا عملکرد خاص است دوری کند. شیار می‌گوید: «هیچ‌کس نمی‌خواهد در خرید چیزهایی که بعداً باید آنها را ذخیره کند، گیر کند.

چطور با ظروف یکبارمصرف مهمانی برگزار کنیم ؟

شیار توصیه می‌کند پالت مهمانی خود را حول ظروف یکبار مصرف مجلسی بسازید و به آن سبزی، شمع‌های نذری و میوه‌های فصلی اضافه کنید – او عاشق انار است. او می افزاید: «این کار بسیار کمتر از انجام یک گل آرایی بزرگ است.

کنراد موافق است که افزودن حتی تعداد کمی از گل‌های تازه استراتژیک می‌تواند بدون نیاز به تزیینات سنگین، یک رویداد خاص را ایجاد کند. او پیشنهاد می‌کند: «از کوزه‌ها و گلدان‌های کوچک استفاده کنید تا فقط چند گل در هر قطعه قرار دهید». “کمی می تواند راه درازی را پیش ببرد.”

خرید عمده ظروف یکبار مصرف

سرو میان وعده

چه قصد دارید میان وعده‌های ساده سرو کنید یا یک شام نشسته، بشقاب‌هایی که انتخاب می‌کنید لحن مراسم را تعیین می‌کنند. شیار می‌گوید: «من طرفدار بزرگ سرمایه‌گذاری در مجموعه‌ای از بشقاب‌های سفید هستم.

و با یک خط Ikea که از 99 سنت در هر بشقاب شروع می شود، بهانه زیادی ندارید. اگر باید با چیزهای دور ریختنی بروید، رز توصیه می‌کند به دنبال مجموعه‌ای از بشقاب‌های با ورق طلا برای افزودن پیتزا باشید: «شما شگفت‌زده خواهید شد که این روزها چه اقلام دورریختنی را می‌توانید پیدا کنید که شبیه به یک میلیون دلار هستند.»