انتخاب بشقاب یکبارمصرف مناسب

وقتی نوبت به برنامه ریزی مهمانی می رسد، منو نقش کلیدی در موفقیت مهمانی دارد. غذا همیشه یک نقطه کانونی در یک رویداد است و این چیزی است که مهمانان پس از آن درباره آن صحبت خواهند کرد – خوب یا بد. به اندازه غذا مهم است، اما به ندرت به آن فکر می شود، بشقاب هایی هستند که غذا در آن سرو می شود. سبک، اندازه و رنگ بشقاب می‌تواند باعث ایجاد یا شکستن ظرف شود، بنابراین انتخاب مناسب آن ضروری است. برای اینکه خرید بشقاب برای برنامه‌ریزان مهمانی و رویداد، رستوران‌داران و خرده‌فروشان آسان‌تر شود، این راهنمای مفید را ایجاد کردیم تا مجموعه‌ای از بشقاب‌های یکبار مصرف را تجزیه کنیم.

چه غذاهایی سرو می کنید؟

اولین قدم در تصمیم گیری برای اینکه به چه ظروف یکبار مصرف نیاز دارید، انتخاب منو است. انواع غذا، تعداد غذاها و اندازه سرو همگی در انتخاب بشقاب نقش دارند. به عنوان مثال، برای یک ساعت کوکتل، احتمالاً به بشقاب های پیش غذا برای لقمه های کوچک نیاز دارید. برای یک وعده غذایی رسمی نشسته، ممکن است به یک بشقاب سالاد، بشقاب شام و یک بشقاب دسر نیاز داشته باشید. برای یک بوفه، بشقاب‌ها یا بشقاب‌های ضیافت را در نظر بگیرید تا مهمانان فضای کافی برای همه چیز در یک بشقاب داشته باشند.

بشقاب های کاغذی یکبار مصرف

بشقاب های بیضی دارای اندازه سخاوتمندانه و شکلی شیک هستند. بشقاب های بیضی شکل با ابعاد 10 اینچ در 12 اینچ، سطح ناهارخوری بزرگی را برای وعده های غذایی چند وعده ای یا سرویس شام ارائه می دهد. بشقاب های کاغذی ما دارای لبه برجسته ای هستند که برای جلوگیری از ریختن غذا از لبه ها طراحی شده است. بشقاب‌ها را می‌توان برای یک سرویس غذای نشسته یا یک گردهمایی غیررسمی در فضای باز، مانند یک گردهمایی خانوادگی، که در آن مهمان‌ها به دلیل در دسترس نبودن میزها ممکن است نیاز به غذا خوردن در دامان خود داشته باشند، استفاده شوند. بشقاب ها همچنین می توانند به عنوان ظروف سرو روی بوفه ها استفاده شوند. بشقاب‌ها را با نان‌های تازه یا دیگر غذاهای سبک روی هم بچسبانید تا روشی جذاب برای نمایش غذا داشته باشید.

بشقاب های یکبار مصرف ضیافت

بشقاب های ضیافت در اشکال مختلف از جمله گرد، مربع و هشت ضلعی موجود است که گزینه هایی را برای بسیاری از سبک های مراسم ارائه می دهد. بشقاب ها و ظروف یکبار مصرف مجلسی که در مواد مختلف موجود است، تقریباً 10.25 اینچ اندازه دارند و برای سرو غذای بزرگ یا مجموعه ای از غذاهای کوچکتر عالی هستند. بشقاب های ضیافت با قیمت عمده ما محکم و ضد نشتی هستند و برای ضیافت ها، پذیرایی ها، جشن ها و سایر امور پذیرایی ایده آل هستند. بشقاب های ضیافت همچنین می توانند به عنوان شارژر در زیر بشقاب های کوچکتر برای طراحی لایه لایه روی میز استفاده شوند.

خرید عمده ظروف یکبار مصرف

بشقاب های یکبار مصرف شام

هنگام سرو یک وعده غذایی، اندازه بشقاب های شام از حدود 8.75 اینچ تا 9.75 اینچ متغیر است و برای غذاهای اولیه یا انتخاب های مختلف غذا اندازه می شوند. چیدمان میزهای پذیرایی با بشقاب های شام که در رنگ های متنوع برای داشتن ظاهری جشن وجود دارد. ایده آل برای استفاده در رستوران ها، سالن های غذاخوری، مدارس، یا مراکز مراقبت، بشقاب های شام یکبار مصرف، به شکل گرد یا مربع، روشی مقرون به صرفه برای تمیز کردن سریع ارائه می دهد. صفحات محکم دارای لبه برجسته برای جلوگیری از ریختن مواد هستند. از بشقاب های شام می توان برای سالاد پاستا یا ساندویچ های گرم یا سرد نیز استفاده کرد.